Yazılım Notları
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...

SEO Kategorisindeki Makaleler

Sıralama Kriteri :
11.825 kez okundu
SEO
12.9.2012 15:03:56
URL Rewriting Alternatif Bir Çözüm
Google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmanız için yapmanız gereken birçok iş var. Bunlardan birisi de sayfanızın url sinin temiz olmasını sağlamalısınız. Google internet sitelerinin sayfalarını indekslerken, alfanumerik karakterleri ve .aspx, .cgi, .jsp gibi dosya uzantılarını pek sevmiyor. Bu nedenle sayfalarınızın URL'lerini bu karakterlerden bağımsız ve sayfanızın içeriği ile ilişkili bir dinamik bir şekilde oluşturmanız Google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmanız için size avantaj sağlayacaktır. Bu yazıda, bu işi ASP.NET ortamında ve Global.asax kullanarak nasıl yapabileceğiniz anlatılacaktır.
11.602 kez okundu
SEO
10.11.2012 09:42:03
Web Sayfanıza Yabancı Dil Seçeneği
Web sitenizi milyarlarca kişinin okuyup anlayabilmesini sağlamak, sitenizin erişilebilirliğini ve google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını etkileyen bir faktör. Google'ın ücretsiz desteğini kullanarak web sitenize yabancı dil desteği ekleyebilirsiniz. Bu makalede, bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Banka Hesap Numaralarınızı, IBAN Numaralarınızı bir kere telefonunuza kaydedin. İhtiyaç duyduğunuzda elinizin altında olsun.

Banka Hesaplarım

En Güzel Sözler Uygulaması İçin


Ana Sayfa       Arama       Valid CSS!